Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


LINDAB DEKARZ

Lindab nagradza dekarzy

Lindab Dekarz to najnowszy program lojalnościowy stworzony z myślą o wykonawcach, którzy znają się na swoim fachu i wiedzą, że dobry produkt ma znaczenie. Wybierając pokrycia dachowe i systemy rynnowe Lindab i montując je u swoich klientów, dekarze zyskają dodatkowe korzyści w postaci punktów, które będą mogli wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Udział w Programie Lindab Dekarz jest niezwykle prosty. Wystarczy:

 • zarejestrować się na stronie www.lindab-dekarz.pl;

 • zakupić system rynnowy Lindab Rainline w Lindab lub u naszych dystrybutorów;
 • zarejestrować na swoim Koncie Użytkownika Programu indywidualny kod cyfrowy, który znajduje się na elementach długich systemu, czyli rynnach lub rurach spustowych Lindab Rainline;
 • gromadzić punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody z katalogu dostępnego na stronie Programu.

 • WYBIERZ ŚWIADOMIE z FAKRO

  OSZCZĘDNOŚĆ CZASU, PIENIĘDZY I ŚRODOWISKA

  Teraz w promocji posiadamy trwały i ekologiczny zestaw: okno PTP-V U4 wraz z zamontowaną roletą ARS w kolorze białym. Kupując zestaw oszczędzasz 150zł*.

  Kupując gotowy zestaw zyskujesz: trwałość - okna doskonale sprawdzą się również w pomieszczeniach o dużej wilgotności,
  ekologiczny produkt - dzięki niemu przyczyniasz się do ochrony zasobów naturalnych, czas - dostajesz kompletny zestaw, nie musisz tracić czasu na dodatkowe zakupy i montaż, oszczędności finansowe - zakup zestawu jest dużo tańszy niż okna i rolety osobno, gotowy pomysł - możesz stworzyć nowoczesne wnętrze.
  Podczas prac montażowych i wykończeniowych na poddaszu, roleta zabezpieczona jest przed zniszczeniem i zabrudzeniem.


  Okna i rolety stworzone dla siebie FAKRO


  FAKRO właśnie rozpoczynamy kampanię marketingową pod hasłem „Okna i rolety stworzone dla siebie”, której celem jest zwiększenie świadomości i rozpoznawalności marki FAKRO na rynku oraz wśród Klientów, którzy dopiero w przyszłości zakupią ich produktów. W ramach tego działania FAKRO przygotowało specjalną kampanie marketingową, w ramach tej kampanii FAKRO zaplanowało szereg działań komunikacyjnych, w tym billboardy sponsorskie przed i po pogodzie w DDTVN weekend (przez cały kwiecień) oraz pogoda przy Faktach w TVN w terminie 24.04 - 30.04.2022 oraz Billboard sponsorski, przy zapowiedziach oraz przy losowaniu fazy grupowej MŚ w TVP1 oraz TVP Sport do 02.04.2022.

  Reklama sponsorska

  .

  Wirtualny Showroom VELUX !


  Zapraszamy na wirtualny spacer po Showroomie z wszystkimi produktami jakie znajdą Państwo w ofercie VELUX. Dzięki wirtualnemu spacerowi mogą Państwo w wygodny sposób nie wychodząc z domu jak produkty VELUX prezentują się w akcji.

  Nowy Showroom to wirtualny spacer po pomieszczeniach z oknami dachowymi, roletami, markizami, świetlikami i innymi produktami z oferty VELUX.

  Link do Showroomu

  .

  Columbus zrealizuje instalację fotowoltaiczną o mocy ponad 2 MW dla firmy FAKRO. To już drugi kontrakt firmy dla światowego wicelidera rynku okien dachowych z Nowego Sącza.


  Na początku bieżącego roku Columbus zrealizował dla FAKRO instalacje fotowoltaiczne o mocy blisko 0,5 MW. Po udanej współpracy w pierwszym etapie, firmy zdecydowały się na podpisanie nowego kontraktu, w ramach którego powstaną instalacje o kilkukrotnie większej mocy - ponad 2 MW. Kolejne elektrownie słoneczne zostaną zamontowane na dachach głównego zakładu produkcyjnego FAKRO w Nowym Sączu. W ramach rozwijającej się, obustronnej współpracy, firmy wyrażają intencję wspólnych działań biznesowych dotyczących transformacji energetycznej pozostałych zakładów FAKRO, planowanych na przełomie 2022 i 2023 roku.

  Dzięki energii wyprodukowanej przez instalacje fotowoltaiczne wdrożone w pierwszym i drugim etapie współpracy z Columbus, FAKRO zaoszczędzi rocznie ok. 1870 ton emisji CO2.


  Złoty medal MTP dla FAKRO - BUDMA 2022


  Nowa linia okien dachowych GREENVIEW to nowy standard na nowe czasy. To spojrzenie na potrzeby obecnych i przyszłych pokoleń. Okna GREENVIEW to najwyższe standardy funkcjonalne i estetyczne z dostosowaną do zmieniającego się klimatu wysoką energooszczędnością oraz parametrami odporności, gwarantującymi bezpieczeństwo w obliczu gwałtownych zjawisk pogodowych. To okna zaprojektowane z myślą o ekologii i gotowe na wyzwania przyszłości. Wszystkie te wyróżniki sprawiły, że okno GREENVIEW otrzymało Złoty Medal Targów Budma 2022, będący uznaniem innowacyjności i wysokiej jakości materiałów, potwierdzone przez Jury złożone z wybitnych specjalistów z branży budowlanej.


  Vent4U - nowa marka w rodzinie Lindab


  Asortyment wentylacyjny najwyższej jakości - tak w kilku słowach można opisać portfolio nowej marki Vent4U, która od stycznia dołączyła do rodziny Lindab. Marka Vent4U powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku HVAC w zakresie produktów, które są nie tylko niezawodne, ale także dostępne w przystępnej cenie. Marka Vent4U oferuje najwyższej jakości asortyment do kanałów wentylacyjnych, wśród którego możemy wyróżnić następujące grupy produktowe: nawiewniki, zawory, kratki, przewody elastyczne, materiały montażowe, akcesoria wentylacyjne. Różnorodność oferty Vent4U sprawia, że Klient w jednym miejscu może zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne mu akcesoria wentylacyjne.


  Odmień swoje poddasze - wymień stare okna na nowe !


  Okna dachowe już od wielu lat są chętnie montowane w dachach na całym świecie. Spełniają swoje funkcje przez długi czas, dostarczając naturalne światło i świeże powietrze na poddasze. Nadchodzi jednak pora aby wysłużone okna dachowe wymienić na nowe. Zobacz poradnik.


  Fibaro Home Center Zmienia się w Yubii App


  Dnia 20 kwietnia aplikacja Home Center, stała się integralną częścią ekosystemu Yubii, co pozwoli na integrację urządzeń wchodzących w skład Yubii Nice. Aplikacja Yubii została zaprojektowana tak, aby wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego zarządzania domem było pod ręką, gdy tylko włączysz aplikację. Wystarczy moment i już wiesz, co dzieje się w całym domu. Zmieniła się również ikona aplikacji oraz jej nazwa - na aplikacje Yubii.  Home Center 3 Lite to centrala idealna dla osób chcących zacząć przygodę z inteligentnym domem. Świetnie sprawdzi się w przypadku mieszkań lub małych domów. Centrala pozwala na podłączenie nie tylko produktów FIBARO, integruje się również z urządzeniami innych producentów (np. kamery, termostaty, systemy alarmowe, odtwarzacze multimedialne). Łączy się z ponad 2000 produktów innych marek, pozwalając uzyskać nieograniczone możliwości smart home.


  FAKRO Gwarancja 20 lat !


  Od teraz każdy Klient, który zakupi zestaw produktów, składający się z: okna dachowego typu: FTP U5, FTP-V U5, FTU U5, FTU-V U5, FTW U5, FTW-V U5;

 • kołnierza Thermo;
 • pakietu kołnierzy XDK;

 • będzie miał możliwość wydłużenia gwarancji na okno dachowe do 20 lat, na następujących warunkach:

  1) W terminie do 180 dni od daty zakupu zestawu zarejestruje się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego „20 lat gwarancji” dostępnego na stronie internetowej, do którego dołączy skan dowodu zakupu;

  2) Będzie przestrzegać warunków ujętych w karcie gwarancyjnej;

  3) Przeprowadzi płatny przegląd serwisowy okien w terminie od 5 do 7 lat od momentu zakupu, przez serwis FAKRO, bądź podmiot wskazany przez serwis FAKRO. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową informacją, która dostępna jest pod poniższym linkiem:


  FIBARO Walli teraz w nowym antracytowym kolorze !


  W odpowiedzi na prośby i zapytania klientów firma FIBARO zdecydowała się na wprowadzenie koloru antracytowego do swojej serii produktów Walli. Fibaro Walli w kolorze antracytowym doskonale wkomponuję się w nowoczesny wystrój Państwa domu.


  Nowość Lindab Aluminium

  Aluminiowe blachy powlekane ze względu na swoje bardzo dobre parametry przystosowane do felcowania doskonale nadają się zarówno do pokryć dachowych, jak i elewacyjnych. Szeroka gama kolorystyczna oraz właściwości aluminiowych blach pozwalają architektom i projektantom na dużą kreatywność, a wykonawcom umożliwiają łatwą obróbkę.

  Zalety aluminiowej blachy powlekanej:
 • kompletny system Lindab: system rynnowy, pokrycia i akcesoria dachowe, system mocowania Bjarnes,
 • szerokie zastosowanie: od prostych dachów dwuspadowych poprzez dachy wielkopowierzchniowe po kopuły i wieże,
 • szeroka gama kolorystyczna,
 • niewielka waga całkowita: 1,89 kg/m², ok. 2,3 kg/m² krycia efektywnego,
 • gwarancja: 40 lat,
 • możliwość montażu nawet przy niskich temperaturach,
 • klasa niepalności (A1).