Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


Fibaro Home Center Zmienia się w Yubii App


Dnia 20 kwietnia aplikacja Home Center, stała się integralną częścią ekosystemu Yubii, co pozwoli na integrację urządzeń wchodzących w skład Yubii Nice. Aplikacja Yubii została zaprojektowana tak, aby wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego zarządzania domem było pod ręką, gdy tylko włączysz aplikację. Wystarczy moment i już wiesz, co dzieje się w całym domu. Zmieniła się również ikona aplikacji oraz jej nazwa - na aplikacje Yubii.Home Center 3 Lite to centrala idealna dla osób chcących zacząć przygodę z inteligentnym domem. Świetnie sprawdzi się w przypadku mieszkań lub małych domów. Centrala pozwala na podłączenie nie tylko produktów FIBARO, integruje się również z urządzeniami innych producentów (np. kamery, termostaty, systemy alarmowe, odtwarzacze multimedialne). Łączy się z ponad 2000 produktów innych marek, pozwalając uzyskać nieograniczone możliwości smart home.


FAKRO Gwarancja 20 lat !


Od teraz każdy Klient, który zakupi zestaw produktów, składający się z: okna dachowego typu: FTP U5, FTP-V U5, FTU U5, FTU-V U5, FTW U5, FTW-V U5;

 • kołnierza Thermo;
 • pakietu kołnierzy XDK;

 • będzie miał możliwość wydłużenia gwarancji na okno dachowe do 20 lat, na następujących warunkach:

  1) W terminie do 180 dni od daty zakupu zestawu zarejestruje się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego „20 lat gwarancji” dostępnego na stronie internetowej, do którego dołączy skan dowodu zakupu;

  2) Będzie przestrzegać warunków ujętych w karcie gwarancyjnej;

  3) Przeprowadzi płatny przegląd serwisowy okien w terminie od 5 do 7 lat od momentu zakupu, przez serwis FAKRO, bądź podmiot wskazany przez serwis FAKRO. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową informacją, która dostępna jest pod poniższym linkiem:


  FIBARO Walli teraz w nowym antracytowym kolorze !


  W odpowiedzi na prośby i zapytania klientów firma FIBARO zdecydowała się na wprowadzenie koloru antracytowego do swojej serii produktów Walli. Fibaro Walli w kolorze antracytowym doskonale wkomponuję się w nowoczesny wystrój Państwa domu.


  Nowość Lindab Aluminium

  Aluminiowe blachy powlekane ze względu na swoje bardzo dobre parametry przystosowane do felcowania doskonale nadają się zarówno do pokryć dachowych, jak i elewacyjnych. Szeroka gama kolorystyczna oraz właściwości aluminiowych blach pozwalają architektom i projektantom na dużą kreatywność, a wykonawcom umożliwiają łatwą obróbkę.

  Zalety aluminiowej blachy powlekanej:
 • kompletny system Lindab: system rynnowy, pokrycia i akcesoria dachowe, system mocowania Bjarnes,
 • szerokie zastosowanie: od prostych dachów dwuspadowych poprzez dachy wielkopowierzchniowe po kopuły i wieże,
 • szeroka gama kolorystyczna,
 • niewielka waga całkowita: 1,89 kg/m², ok. 2,3 kg/m² krycia efektywnego,
 • gwarancja: 40 lat,
 • możliwość montażu nawet przy niskich temperaturach,
 • klasa niepalności (A1).