Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


Nowy showroom FIBARO !


Z dumą informujemy Państwa że posiadamy nową ulepszoną wystawkę z produktami firmy Fibaro na której znajdują się wszystkie dostępne urządzenia. Posiadamy kilka nowych urządzeń (w tym Fibaro Swipe oraz Walli double switch), wzbogaciliśmy także liczbę scen miedzy innymi z wykorzystaniem oświetlenia rgbw. Zapraszamy do testowania urządzeń w naszym oddziale w Gdyni.


Podbitka VOX INFRATOP


Zapraszamy do zapoznania się z systemem podbitek dachowych firmy VOX.

Zmiana cen Fakro

Informujemy że z dniem 17 lutego 2020 roku, zaczną obowiązywać nowe ceny na produkty z oferty FAKRO. Po tym terminie z oferty wycofane zostają także okna FTS i PTP oraz okna wyłazowe FWR i FWL. Schody strychowe LWS Plus zostały ograniczone do dwóch rozmiarów, a markizy AMZ zostały zoptymalizowane pod względem oferty kolorystycznej.


17 lutego rusza również nowa odsłona kampanii reklamowej 3x3 mnożymy korzyści w pakiecie. Tym razem promowany będzie zakup PAKIETU superTrio, czyli energooszczędnego zestawu, który składa się z 3 elementów: okna 3-szybowego, kołnierza uszczelniającego Thermo oraz markizy zewnętrznej.

Nowa Centralka od Fibaro !

Podczas tegorocznych targów CES 2020 czyli największych targów elektroniki użytkowej które odbywają się w Las Vegas zaprezentowano nową centralkę od Fibaro jednego z pionierów produkcji urządzeń do rozbudowy inteligentnego domu na świecie.

Nowa centralka będzie wyposażona w dwukrotnie większą pamięć RAM (2gb w porównaniu z Home Center 2 która wyposażona była w 1 gb RAM), szybszy procesor, posiadać 4 razy większą pojemność (8gb Home Center 2 posiadał zaledwie 2 gb) oraz zasięg działania do 150 metrów. Home Center 3 będzie obsługiwała blisko 100 urządzeń firmy Nice oraz wiele dostępnych na rynku produktów komunikujących się w standardzie protokołu ZigBee.

Odświeżony został także wygląd urządzenia. Teraz wyglądem będzie przypominać nowoczesne urządzenia RTV w Państwa domach. Wykonana została z tworzywa sztucznego jest przyjemna w dotyku i nie zostają na niej ślady palców. Centralka będzie dostępna w sprzedaży w pierwszej połowie 2020 roku na przełomie lutego i marca.

Nowa ekspozycja OKNO KOLANKOWE VELUX !

Nowe trzyszybowe okno kolankowe firmy Velux mogą państwo teraz testować oraz zapoznać się z obsługą. Okno posiada również roletę elektryczną. Zapraszamy serdecznie.


Płotki przeciwśniegowe RUUKKIFirma Ruukki we wrześniu 2019 wprowadziła do swojej oferty najwyższej jakości, fińskie elementy komunikacji dachowej i zabezpieczeń przeciwśniegowych zarówno do blach na rąbek stojący, jak i blach dachówkowych oraz trapezowych.

Ofertę zabezpieczeń przeciwśniegowych stanowią rurowe bariery przeciwśniegowe wraz z akcesoriami, których zadaniem jest ochrona elementów budynku oraz osób przebywających w pobliżu budynku, przed niekontrolowanych zsuwaniem się mas śniegu.

Bariery przeciwśniegowe przystosowane są odpowiednio do płaskiej blachodachówki Ruukki Hyygge, do blach na rąbek stojący oraz do innych modułowych oraz tradycyjnych blach dachówkowych i trapezowych. Bariery złożone są z rur barier przeciwśniegowych o długości 3 m oraz 1 m, a także kompletów odpowiednich mocowań w zależności od pokrycia dachowego.


WSPÓŁPRACA BLEBOX I FAKROWrocławska firma technologiczna Blebox nawiązała współpracę z FAKRO - wiceliderem na globalnym rynku okien dachowych. Jej efektem ma być wdrożenie na rynek inteligentnych okien, które nie dość że będą sprzedawane na całym świecie, to i mogą być otwierane i zamykane z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Na razie pierwsze inteligentne produkty trafiły już do klientów. W przyszłości ich liczba może zdecydowanie wzrosnąć. FAKRO produkuje bowiem w sumie kilkaset tysięcy okien rocznie.

– Tak naprawdę wejście we współpracę z FAKRO to przełom nie tylko dla nas, ale też szerzej – dla branży IoT. Wreszcie bowiem rozwiązania z zakresu Internetu Rzeczy przestaną być dostępne wyłącznie dla miłośników zaawansowanych technologii, ale trafią do masowego użytkownika – zaznacza Patryk Arłamowski i podkreśla, Blebox – poza podpisaniem kontraktu z polskim gigantem branży okiennej – jest także w trakcie zaawansowanych rozmów z dwoma międzynarodowymi producentami elektrotechniki – oboma wywodzącymi się z Polski.


Michał Koterski w filmie reklamowym Fibaro

Do internetu trafił wyprodukowany na zlecenie Fibaro film krótkometrażowy pt. „Syn” z Michałem Koterskim. Za pomysł i komunikację odpowiada MSLGroup, za produkcję Bartha Media, autorem scenariusza jest Adrian Luzar. Za komunikację w mediach społecznościowych odpowiada Mindspot, a za działania digital performance – Value Media.

Głównym bohaterem filmu reklamowego firmy Fibaro, która oferuje rozwiązania inteligentnego domu, jest nauczyciel angielskiego żyjący w ciągłym napięciu lękowo-stresowym. Film pokazuje korzyści płynące z rozwiązań inteligentnego domu. W głównej roli nauczyciela angielskiego wystąpił Michał Koterski. W roli jego partnerki – Marcela Leszczak.


RUUKKI FRIGGE

BLACHODACHÓWKA MODUŁOWA RUUKKI FRIGGE SERCE TWOJEGO DOMU.

Ruukki® Frigge to nowoczesny i estetyczny dach na każdą kieszeń. Prosta, ciekawa forma oraz szeroki wybór powłok i kolorów blachodachówki modułowej Ruukki Frigge – to cechy, które pozwolą spełnić oczekiwania każdego Klienta.

Blachodachówka Ruukki Frigge posiada szereg unikalnych cech wpływających pozytywnie na proces montażu, użytkowania oraz wygląd całego dachu m.in.:

 • modułowość, dzięki której dach jest łatwy w transporcie oraz montażu, a ilość odpadów jest zredukowana do minimum
 • symetryczny kształt blachodachówki pozwalający na montaż w dowolnym kierunku, tj. od lewej do prawej i od prawej do lewej
 • duża powierzchnia podparcia na łacie, poprawiająca odporność na uszkodzenia podczas montażu i ułatwiająca montaż akcesoriów dachowych
 • cięcie po fali poprawiające estetykę połączeń i krawędzi dachu
 • specjalne zagłębienia montażowe ułatwiające posadowienie wkrętów
 • Modułowa blachodachówka Ruukki Frigge doskonale wpisuje się we współczesne trendy architektoniczne i potrzeby wszystkich Klientów. Blachodachówka Ruukki Frigge występuje w klasie jakości Ruukki 50 Plus, Ruukki 40 i Ruukki 30.


  Promocja UPAŁ POD KONTROLĄ !

  1. Zarejestruj się do promocji pod tym adresem !

  2. W terminie od 10 czerwca do 30 września 2019 r. kup niżej wymienione produkty promocyjne i zyskaj zwrot części poniesionych kosztów na Twoje konto. Zwrot zostanie przyznany za zakup co najmniej 2-óch, a maksimum 6-ciu dowolnych produktów promocyjnych wg poniższej zasady:

 • markizy do okien pionowych: VMZ Solar, VMZ Z-Wave, VMZ Electro – zwrot w wysokości 200zł/szt.
 • markizy do okien dachowych: AMZ Solar, AMZ Z-Wave, AMZ Electro, AMZ WiFi – zwrot w wysokości 100zł/szt.
 • 3. Do dnia 31 października 2019 r. dokonaj elektronicznego zgłoszenia promocyjnego. Wypełnij i wyślij formularz do którego dołączysz skan dowodu zakupu.

  4. Promocyjny zwrot otrzymasz w terminie do 20 dni roboczych po pozytywnej weryfikacji przesłanego zgłoszenia promocyjnego.

  Promocja VELUX ACTIVE !

  Za zakup co najmniej dwóch produktów SOLARNYCH VELUX otrzymają państwo gratis zestaw VELUX ACTIVE. Należy do 31.08.2019 zarejstrować się TUTAJ aby otrzymać zestaw.


  Nowa ekspozycja VELUX ACTIVE !

  Firma Vena Dach od dnia 11.02.2019 posiada nową ekspozycję przedstawiającą okno trzyszybowe Velux Active GLU 0061 wraz z akcesoriami sterowane elektrycznie za pomocą sterowników lub aplikacji. Serdecznie zapraszamy Państwa do samodzielnego zapoznania się z działaniem okna w biurze firmy.