Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.plSTEROWANIE

Wyobraź sobie otwieranie wszystkich okien za pomoca jednego przycisku. Wyobraź sobie zapalanie światła w salonie za pomocą gestu. Wyobraź sobie że możesz to zrobić z każdego miejsca na ziemi. Dzięki rozwiązaniom firmy FIBARO możesz to zrobić.FIBARO Walli

Stylowy krok w przyszłość

Kompletna linia gniazd i włączników FIBARO pracująca w technologii Z-Wave, wyposaży Twój dom we wszechstronną inteligencję. Wygląd linii zainspirowany jest perłą - jej ponadczasową elegancją i pięknym kształtem, który dopełni każde stylowe wnętrze.


Zobacz na stronie producenta


K E Y F O B

DOM NA PILOTA

KeyFob został zaprojektowany z myślą o każdym szczególe. Ergonomiczny i kompaktowy kształt sprawia, że idealnie leży w dłoni i kieszeni, a wypukłe przyciski umożliwiają intuicyjne klikanie.

Zobacz film

Zobacz na stronie producenta


THE BUTTON

HOME ON

Manualnie włącza i wyłącza dowolne urządzenia oraz akcje w obrębie systemu FIBARO. Przycisk The Button można umieścić w praktycznie dowolnym miejscu.The Button produkowany jest w kilku kolorach. Odpowiednio dopasowany może być ciekawym akcentem niejednego pomieszczenia.

Zobacz film

Zobacz na stronie producenta


THE SWIPE

Poczuj siłę gestów

SWIPE wykrywa nie tylko proste ruchy, ale także całe ich kombinacje. Czujnik wysokiej rozdzielczości bezbłędnie interpretuje najbardziej rozbudowane komendy, a Ty sam się zdziwisz jak wielka siła drzemie w Twojej dłoni.

Zobacz film

Zobacz na stronie producenta

Zobacz jak działa

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Firma Vena Dach oferuje pełny zakres usług dotyczących sprzedaży, montażu oraz instalacji produktów firmy FIBARO. Posiadamy również showroom z urządzeniami FIBARO gdzie mogą państwo zapoznać się z działaniem urządzeń. Zapraszamy do naszego oddziału w Gdyni.