Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.plOkna do płaskiego dachu

Rozświetl swoje wnętrza dzięki oknom do dachów płaskich VELUX! Sprawdź naszą nową ofertę okien nowej generacji, które wpuszczają jeszcze więcej światła dziennego. Zobacz innowacyjną konstrukcję z szybą aż po same krawędzie.


Sferyczny moduł szklany

CFU--, CVU--, ISU 1093

Do dachów o kącie nachylenia 0-15 °

Sferyczny moduł szklany VELUX nowej generacji to rewolucja w projektowaniu okien do płaskiego dachu. Unikalne, zakrzywione szkło umożliwia łatwe odprowadzanie wody deszczowej z powierzchni okna – nawet przy nachyleniu dachu pod kątem 0°. Smukła ościeżnica i niewidoczne skrzydło okienne zapewniają maksimum światła dziennego i piękny wygląd z wnętrza domu – nawet przy zamontowanej rolecie.

1

Płaski moduł szklany

CFU--, CVU--, ISU 2093

Dla dachów o kącie nachylenia 2-15 °

Okno do płaskiego dachu VELUX z płaskim modułem szklanym, które jest częścią nowej generacji rozwiązań w tych segmencie, wniesie do Twojego domu magię światła dziennego. Elegancki design szkła od samych krawędzi z płaskimi i prostymi liniami doskonale harmonizuje się z dachem. Unikalna konstrukcja ze smukłą ościeżnicą i niewidocznym skrzydłem zapewnia maksimum światła dziennego i piękny wygląd z wnętrza domu – nawet przy zamontowanej rolecie.

2

Kopuła

CFP--, CVP--, ISD--

Dla dachów o kącie nachylenia 0-15 °

Okno do płaskiego dachu wyposażone w kopułę doskonale sprawdza się w biurach, szpitalach, warsztatach i budynkach mieszkalnych. Okno składa się z izolowanej podstawy wyposażonej w energooszczędny podwójny pakiet szybowy oraz kopuły dostępnej w wersji przezroczystej lub matowej.

3

Świetlik dachowy

CFJ--, CVJ--, ISJ--

Do dachów o kącie nachylenia od 0 do 15°

Świetlik dachowy VELUX przeznaczony jest do montażu w niezamieszkanych i nieogrzewanych budynkach, takich jak magazyny, garaże, wiaty lub mniejsze budynki przemysłowe. Dostępny w wersji nieotwieranej lub otwieranej elektrycznie, z 2 - lub 3 - warstwową kopułą.

4

Okno wyłazowe

CXP 0473Q, ISD--

Dla dachów o kącie nachylenia 0-15 °

Okno wyłazowe do dachów płaskich z funkcją ręcznego otwierania, wyposażone w dwuwarstwową energooszczędną szybę zespoloną i kopułę z poliwęglanu lub akrylu. Skrzydło okna otwiera się do kąta 60 stopni, aby zapewnić łatwą ewakuację w przypadku pożaru.

5

Okno oddymiające

CSP 1073Q, ISD--

Dla dachów o kącie nachylenia 0-15 °

Okno oddymiające do płaskich dachów z kopułą spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa, a zarazem zapewnia komfort użytkownikom budynku. W razie pożaru okno automatycznie się otwiera i wypuszcza z budynku dym oraz inne szkodliwe gazy. Idealnie nadaje się do klatek schodowych i łączników.

6
Velux renowator