Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.plŚwietliki dachowe VELUX - gra światła w zależności od pory dnia

Naturalne światło dzienne ma dynamiczny i zmienny charakter, dzięki czemu potrafi ożywić pomieszczenia w sposób, jaki byłby niemożliwy przy użyciu zwykłej lampy. W pomieszczeniach, w których zamontowane są świetliki tunelowe VELUX możesz zawsze cieszyć się naturalnym światłem, zmieniającym się w zależności od pory roku i dnia.


Naturalne oświetlenie wszędzie tam, gdzie jest dach

Świetliki tunelowe VELUX można stosować we wszystkich typach dachów, wszędzie tam, gdzie montaż okien dachowych nie jest możliwy. Maksymalna odległość między dachem a sufitem w jakiej można zastosować świetliki wynosi 6 metrów. Mogą być montowane jako doświetlenie naturalnym światłem korytarzy, kuchni, łazienek, sypialni, gabinetów i innych — jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.


Ulepszona konstrukcja skraca czas montażu

Nowej generacji świetliki tunelowe VELUX zostały gruntownie przeprojektowane i zastosowano w nich szereg usprawnień, dzięki którym montaż świetlika dachowego jest jeszcze łatwiejszy i szybszy. Teraz montowanie tunelu świetlnego jest o połowę krótsze.


1
Ciesz się zmieniającym się oświetleniem w zależności od pory dnia.

Naturalne światło dzienne ma dynamiczny i zmienny charakter, dzięki czemu potrafi ożywić pomieszczenia w sposób, jaki byłby niemożliwy przy użyciu zwykłej lampy.

Wpuść promienie wiosennego słońca do zakamarków, które wydawały się skazane na mrok oraz pozwól, aby letnie słońce nadało blasku Twojemu domowi. A słońce to nie jedyny element pogody, który stanie się częścią tak doświetlonego wnętrza. Zmiany pogody, przemykające po niebie chmury a nawet światło księżyca są widoczne przez dachowe świetliki tunelowe i w wyjątkowy sposób ożywiają pomieszczenie.


2

Efekt blasku na krawędziach

Świetlik sufitowy VELUX przez swój nowy element jeszcze efektywniej rozprowadza światło we wnętrzu dzięki specjalnej konstrukcji – pierścień wykonany z przezroczystego szkła, z efektem EdgeGlow na krawędziach zapewniający wyjątkowe efekty świetlne.

3

Wysoki poziom zadowolenia klienta

Według badania przeprowadzonego na rynku austriackim w 2014 roku ponad 95% klientów posiadających zamontowane dachowe świetliki tunelowe VELUX poleciłoby to rozwiązanie innym.