Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.plLindab SolarRoof™

Lindab SolarRoof™ to gotowy dach ze zintegrowanymi panelami fotowoltaicznymi, które razem tworzą jedną, estetyczną płaszczyznę i są nowoczesnym rozwiązaniem oraz alternatywą dla tradycyjnych paneli solarnych.

Ekologiczny i elegancki dach

Inwestorzy nie muszą już wybierać pomiędzy funkcjonalnością a wyglądem dachu. Lindab SolarRoof™ to dach, który produkuje energię elektryczną i nie zmienia przy tym swojego pierwotnego wyglądu. Lindab SolarRoof™ to idealne i zintegrowane połączenie wysokiej jakości pokrycia dachowego wykonanego z najwyższej jakości stali z wydajnymi panelami solarnymi. W rezultacie tego połączenia, powstaje nowoczesny dach, który przyciąga uwagę swoim wyglądem i jest ekologicznym rozwiązaniem produkującym prąd pozytywnie wpływającym na środowisko.


System Lindab SolarRoof™

Kompletne rozwiązanie dla klientów indywidualnych oraz nieruchomości komercyjnych. W skład systemu wchodzi ponadczasowe pokrycie dachowe wraz z panelami słonecznymi typu CIGS - nowoczesna technologia cienkowarstwowa o wysokiej wydajności nawet w mniej optymalnych warunkach oświetleniowych. System jest zintegrowany, tzn. że zamawiając Lindab SolarRoof™ klient otrzymuje cały pakiet: falowniki, optymalizatory oraz niezbędne akcesoria podłączeniowe, a dodatkowo - dostęp do aplikacji mobilnej, za pomocą której można w czasie rzeczywistym monitorować produkcję energii elektrycznej. Pakietowy system to oszczędność kosztów (dostawa odbywa się razem z dachem), klient otrzymuje gwarancję na cały system, co daje bezpieczeństwo na długie lata.

Najważniejsze zalety Lindab SolarRoof™:


Monitorowanie produkcji energii w czasie rzeczywistym

Przyjazna i intuicyjna aplikacja pozwala na monitorowanie produkcji energii elektrycznej w czasie rzeczywistym. Aplikacja obsługiwana jest z poziomu telefonu, komputera lub tabletu. Inteligentne funkcje dostarczają informacji o produkcji energii elektrycznej, oszczędnościach oraz wysyłają powiadomienia o zakłóceniach pracy systemu.


Ponadczasowy wygląd

Pokrycia dachowe są rezultatem pracy szwedzkich inżynierów i skandynawskiego stylu projektowania. Dachy Lindab to długotrwała ochrona przed warunkami atmosferycznymi sprawdzona w surowym skandynawskim klimacie - doskonała jakość przy minimalnej konserwacji.


Prosty montaż

Ponieważ panele słoneczne są zintegrowane z profilami dachowymi, montaż Lindab SolarRoof™ jest tak prosty, jak montaż naszych dachów: paneli dachowych SRP czy blach płaskich PLX. Oznacza to także, że nie ma żadnych dodatkowych kosztów instalacji z wyjątkiem niezbędnego okablowania i instalacji elektrycznej, która musi być wykonana przez uprawnionego elektryka.

picture_as_pdf Ulotka
import_contacts Specyfikacja techniczna