Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


1

Płytka elewacyjna


Płytka elewacyjna (struktonit) należy do rodziny płytek włóknocementowych o imitującej naturalny łupek, nierówne powierzchni. Na połaci dachu lub elewacji tworzą zwartą strukturę. Nadają się do rozłożystych powierzchni lub krzywizn o małym promieniu, do ukośnie przebiegających połaci i do powierzchni pionowych. Obiekty pokryte struktonitem prezentują się nowocześnie i elegancko.


Deska elewacyjna


Pokrycia elewacyjne oferowane przez Profile VOX to stylowe i funkcjonalne okładziny zewnętrznych powierzchni budynków. Są całkowicie nietoksyczne odporne na czynniki atmosferyczne oraz chemikalia czy insekty. Oferta VOX opiera się na serii produktów KERRAFRONT wykonanych w innowacyjnej technologii KERRACORE oraz nowoczesnych płytach elewacyjnych Solid Brick i Solide Stone, inspirowanych tradycyjnymi materiałami takimi, jak cegła i kamień.


Siding Boryszew


Siding elewacyjny to nowoczesny produkt, który charakteryzuje się dużą trwałością wśród materiałów budowlanych, został wytworzony z PVC z uzupełnieniem innych materiałów, które wzmocniły jego wytrzymałość, a także elastyczność.

Baner