Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.plRozwiązania dopasowane do Ciebie


Prawdziwe kino domowe

Dobry film w domowym zaciszu, to idealny pomysł na wieczór. Masz już pod ręką popcorn i siedzisz wygodnie, gotowy na seans? Użyj Buttona, aby jednym przyciskiem bez wstawania z kanapy dostosować oświetlenie i poczuć się jak w kinie lub teatrze.


Wyłącz światła jednym kliknięciem

Kiedy w domu znajduje się kilka osób i są wśród nich biegające dzieci, pozostawianie zapalonych świateł we większości pomieszczeń jest normą. Zostań przy ulubionych zajęciach, oszczędź sobie zachodu oraz zmniejsz wydatki na energię i z miejsca, w którym się znajdujesz przy pomocy aplikacji, wyłącz światła w pomieszczeniach, gdzie nikogo już nie ma.


Światło podąża za Tobą

Przemieszczając się po domu wieczorową porą, zajmując się domowymi czynnościami, wchodzimy do wielu pomieszczeń. Wyobraź sobie, że nie musisz nieustannie włączać i wyłączać oświetlenia w domu, tylko podąża ono za Tobą, czyli uruchamia się właśnie tam, gdzie wchodzisz. To niesamowicie wygodne i ekonomiczne rozwiązanie!


Dom przygotowany na noc

Czy zamknąłem drzwi wejściowe? Czy wyłączyłem światło w kuchni? Pewnie znasz te niepokojące myśli, które pojawiają się tuż przed zaśnięciem. Przygotuj swój dom na noc - włączając alarm, wyłącz oświetlenie w całym domu, nie wystawiając stopy spod kołdry. Możesz już spać spokojnie!


Symulacja obecności

Twój dom rzeczywiście może sprawiać wrażenie, że są w nim domownicy. Pod Twoją nieobecność światło w wybranych pomieszczeniach i w ogrodzie może włączać i wyłączać się o wybranych porach. Tym sposobem, skutecznie zmylisz i zniechęcisz osoby, które chciałyby wejść na teren posiadłości, kiedy jesteś poza domem.


Światło samo się wyłącza

W każdym domu są pomieszczenie, do których zaglądamy bardzo rzadko. Zazwyczaj są to strychy, schowki i pomieszczenia gospodarcze, które opuszczamy z zajętymi rękami. Światło w takich miejsca może wyłączać się samo po upływie kilku minut. Nie musisz o tym pamiętać i nie musisz wracać, żeby to zrobić.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Firma Vena Dach oferuje pełny zakres usług dotyczących sprzedaży, montażu oraz instalacji produktów firmy FIBARO. Posiadamy również showroom z urządzeniami FIBARO gdzie mogą państwo zapoznać się z działaniem urządzeń. Zapraszamy do naszego oddziału w Gdyni.