Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


CENTRALE

Każda sieć automatyki domowej oparta na protokole komunikacyjnym Z-Wave musi posiadać centralę. Centralka to "serce systemu". To ona komunikuje się z urządzeniami i pozwala na ich synchronizację poprzez sceny. FIBARO w tym momencie oferuje 4 modele centrali opartych na Z-Wave FIBARO Home Center 3, FIBARO Home Center 3 Lite, FIBARO Home Center 2 i Yubii Home.

business Prezentacja firmy

OFERTA PRODUKTOWA:

Yubii Home

Yubii Home

Dzięki Yubii Home możesz teraz, przy pomocy prostego polecenia: włączyć ogrzewanie, zamknąć na klucz drzwi, zapalić światło, włączyć muzykę, sterować roletami, bramami, drzwiami i oknami, urządzeniami elektrycznymi, czy systemami nawadniającymi. Możesz również monitorować wycieki wody, ulatnianie się tlenku węgla i pożary - tworząc w ten sposób idealne, inteligentne i komfortowe środowisko domowe. Yubii Home minimalizuje negatywny wpływ na środowisko Twego inteligentnego domu. Dzięki kontroli ogrzewaniai oświetlenia oraz monitorowaniu zużycia energii elektrycznej możesz ograniczyć zużycie energii i obniżyć rachunki za ogrzewanie. Małe codzienne gesty w Twoim domu mogą mieć duże znaczenie dla środowiska.

Home Center 3 Lite

Home Center 3 Lite

Home Center 3 Lite to centrala idealna dla osób chcących zacząć przygodę z inteligentnym domem. Świetnie sprawdzi się w przypadku mieszkań lub małych domów. Centrala pozwala na podłączenie nie tylko produktów FIBARO, integruje się również z urządzeniami innych producentów (np. kamery, termostaty, systemy alarmowe, odtwarzacze multimedialne). Łączy się z ponad 2000 produktów innych marek, pozwalając uzyskać nieograniczone możliwości smart home.

Home Center 3

Home Center 3

Home Center 3 to najbardziej zaawansowana centrala do zarządzania inteligentnym domem na świecie, stworzona w oparciu o nasze 10-letnie doświadczenie w branży i liczne komentarze od użytkowników i instalatorów FIBARO. Urządzenie łączy w sobie najlepsze i najnowocześniejsze funkcje pod względem technologii i rozwiązań UX. Dzięki Home Center 3 możesz zintegrować FIBARO z ponad 2000 produktami innych firm działających w różnych technologiach i w łatwy sposób zarządzać inteligentnymi rozwiązaniami, jak oświetlenie, rolety, ogrzewanie i klimatyzacja, alarm, system monitoringu czy system nawadniania — wszystko za pomocą jednego przycisku, gestu lub słowa. Niezawodna technologia została opakowana w unikalny i subtelny design, który nada Twoim wnętrzom niezwykły klimat i styl.

Home Center 2

Home Center 2

Home Center 2 jest centralą zarządzającą urządzeniami Systemu FIBARO przy pomocy intuicyjnej aplikacji. Możesz wygodnie sterować swoim domem również dzięki asystentom głosowym Amazon Alexa, Google Assistant. Centrala zarządza wszystkimi urządzeniami FIBARO, korzystającymi z technologii Z-Wave oraz większością produktów multimedialnych innych producentów np. smart TV, kamerami, termostatami, systemami alarmowymi i odtwarzaczami multimedialnymi. Home Center 2 ma osobny panel alarmowy do zdalnego uzbrajania każdego z sensorów indywidualnie oraz pozwala na połączenie kilku central, znajdujących się w innych domach w jeden system.

Dwa kolory do wyboru

Zarządzaj domem z telefonu

Dzięki aplikacji Yubii App możesz być w ciągłym kontakcie ze swoim domem i zarządzać nim z dowolnego miejsca na świecie.

a

Twój głos ma znaczenie

Inteligentnym domem FIBARO możesz zarządzać na wiele różnych sposobów - również głosem. Wystarczy kilka słów do jednego z najpopularniejszych asystentów głosowych.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Firma Vena Dach oferuje pełny zakres usług dotyczących sprzedaży, montażu oraz instalacji produktów firmy FIBARO. Posiadamy również showroom z urządzeniami FIBARO gdzie mogą państwo zapoznać się z działaniem urządzeń. Zapraszamy do naszego oddziału w Gdyni.