Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.plRozwiązania dopasowane do Ciebie


Dom wyprzedza pogodę

Pogoda bywa nieprzewidywalna, dlatego kiedy jesteś zajęty swoimi sprawami, nie zauważysz kiedy sytuacja za oknem diametralnie się zmienia. Korzystając z danych pogodowych, System Fibaro przekaże informację do innych urządzeń i powiadomi Cię o nieprzyjemnej pogodzie odpowiednim kolorem oświetlenia oraz zamknie okna i rolety tam, gdzie tego potrzebujesz.


Opuść rolety z łóżka

Opuszczenie rolet to prosta czynność, ale nikt nie lubi wstawać z łóżka, by ją wykonać, kiedy już wciągnęliśmy się w ulubioną lekturę. Wypowiedź komendę głosową, aby zamknąć rolety w sypialni, lub całym domu. Jedno zdanie i możesz kontynuować wieczorny relaks.


Szybka reakcja na czad

Lęk przed zatruciem czadem, spędza sen z powiek nie jednemu z nas. Dom FIBARO zadba o to, żebyś mógł spać spokojnie. Kiedy czujnik czadu odnotuje podwyższone stężenie, rolety otworzą się, a okna uchylą, aby jak najszybciej przewietrzyć pomieszczenie. Co więcej, System wyśle Ci powiadomienie o podwyższonym stężeniu czadu.


Scena biurowa

Osoby zebrane na spotkaniu chcą przejść do meritum, zamiast czekać aż na ich oczach sala zostanie przygotowana do prezentacji. Dołączając do zebranych, jednym gestem zamknij rolety, przyciemnij światło i włącz głośniki. Teraz od razu możesz przejść do tematu spotkania.


Strzeżona twierdza

Zazwyczaj, kiedy wyjeżdżamy na dłużej, opuszczamy dom w pośpiechu, a przecież należy wykonać tyle czynności, aby myśl o niezabezpieczonym dobytku, nie popsuła nam wakacji. Teraz uzbrajając alarm przeciwwłamaniowy, opuszczając posesję, możesz jednocześnie zamknąć wszystkie rolety, żaluzje i bramy i to jednym kliknięciem. Gotowy do drogi?

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Firma Vena Dach oferuje pełny zakres usług dotyczących sprzedaży, montażu oraz instalacji produktów firmy FIBARO. Posiadamy również showroom z urządzeniami FIBARO gdzie mogą państwo zapoznać się z działaniem urządzeń. Zapraszamy do naszego oddziału w Gdyni.