Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.plRozwiązania dopasowane do Ciebie


Oko na dom

Twój dom to Twoja twierdza, więc nawet podczas nieobecności wolałbyś wiedzieć, że Twoja prywatność nie jest naruszana. Czujnik ruchu zintegrowany z systemem monitoringu będzie czuwał nad posesją dzień i noc. Kiedy wykryje ruch, otrzymasz powiadomienie z nagraniem, na którym będziesz mógł sprawdzić, czy jest powód do obaw.


Bezpieczeństwo na 100%

Powierzając bezpieczeństwo domu firmie ochroniarskiej, obawiamy się, czy patrol przyjedzie na tyle szybko, żeby zapobiec kradzieży. Warto wyposażyć dom tak, aby sam sygnalizował wtargnięcie włamywaczy i skutecznie ich odstraszył przed przyjazdem ochrony. Kiedy system alarmowy wykryje niepożądany ruch lub otwarcie okien, Twój dom będzie widać i słychać z daleka, dzięki uruchomieniu oświetlenia i dźwiękowego sygnału alarmowego. Włamywacze w takiej sytuacji natychmiast zaprzestają prób wejścia do domu i Twój dobytek jest bezpieczny.


Sąsiedzkie oko na Twój dom

Sąsiad, który zgodził się doglądać posiadłości podczas Twojej nieobecności, to bardzo skuteczny sposób na udany urlop. Natychmiast po tym, jak ktoś będzie próbował dostać się do Twojego domu, zaufany sąsiad otrzyma powiadomienie. Będzie mógł sprawdzić, czy wszystko w porządku i odpowiednio zareagować.


Wirtualny klucz do domu

Umówiliśmy się w naszym domu z przyjaciółmi, ale zatrzymały nas korki i muszą na nas czekać. Kurier dzwoni, stojąc pod drzwiami z ważną przesyłką, a nas nie będzie przez kilka najbliższych dni w domu. Brzmi znajomo? Intercom pozwoli Ci otworzyć drzwi Twojego domu, osobom, którym możesz zaufać i właśnie pilnie potrzebują do niego wejść. Goście lub dziecko, które zapomniało wziąć ze sobą kluczy, nie muszą już czekać na Ciebie pod domem, natomiast kurier będzie mógł zostawić paczkę, która poczeka na Ciebie w bezpiecznym miejscu.


Dostęp dla zaufanych osób

Zlecanie wykonania prac domowych, utrzymaniowych lub ogrodniczych pod naszą nieobecność w domu jest bardzo wygodne. Takie rozwiązanie nie stawia pod znakiem zapytania kwestii bezpieczeństwa oraz dostępu do naszego domu, jeśli każdej z osób wchodzących na teren posiadłości nadasz unikalny PIN umożliwiający wejście. Intercom wpuszczając osobę upoważnioną do domu lub ogrodu, powiadomi Cię o jej obecności. Dzięki temu do minimum ograniczysz ryzyko związane z przebywaniem na Twoim terenie osób postronnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Firma Vena Dach oferuje pełny zakres usług dotyczących sprzedaży, montażu oraz instalacji produktów firmy FIBARO. Posiadamy również showroom z urządzeniami FIBARO gdzie mogą państwo zapoznać się z działaniem urządzeń. Zapraszamy do naszego oddziału w Gdyni.