Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


baner

Okna dachowe sterowane elektrycznie Z-Wave


Okno dachowe obrotowe fabrycznie wyposażone w urządzenia (centralka, siłownik i transformator) umożliwiające jego zdalne otwieranie i zamykanie oraz sterowanie dodatkami za pomocą pilota (sprzedawany oddzielnie). Wyposażone w czujnik deszczu, który automatycznie uruchamia funkcję zamykania skrzydła podczas opadów. Posiada styki na ościeżnicy umożliwiające łatwe zamontowanie elektrycznych akcesoriów.


z-wave1

Łatwe podłączenie do sieci elektrycznej 230V. Komfortowa obsługa okna za pomocą pilota. Przekręcając klamkę o 90° rozłączamy skrzydło z siłownikiem. Automatyczny nawiewnik V40P. Standardowo wyposażone w energooszczędny pakiet szybowy U5. Podwyższona odporność na włamanie - system topSafe.


z-wave2

Okno działające w bezprzewodowym protokole transmisji danych Z-Wave. Sterowane za pomocą pilota będącego w zestawie z oknem. Okno Z-Wave współpracuje z produktami FIBARO, Vera, Zipato za pomocą bramki internetowej. Możliwość stworzenia inteligentnego domu i sterowanie głosowe. Zakres montażu 15-90°.


z-wave3
Klasa okna LUX
Współczynnik Uw 0,97 W/m²K
Współczynnik Ug 0,5 W/m²K
Współczynnik Rw 33 dB
Zestaw szybowy 4HT-10-4H-10-4HT
Zestaw szybowy wypełniony gazem krypton
Szyba zewnętrzna hartowana +
Typ nawiewnika automatyczny V40P
wydajność nawiewnika do 49m³/h
lakierowanie drewna dwukrotne
uszczelki cztery

Produkt wykonany w technologii thermoPro w systemie topSafe.

Produkt superTrio. W zestawie z kołnierzem uszczelniającym Thermo i markizą - 3 kolory oblachowania do wyboru bez dopłat.