Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


carus

RYNNY MARLEY

Dla Twojego domu

Swoją wysoką jakość rynny Marley zawdzięczają długoletniemu doświadczeniu w produkcji. Marley jako pierwszy w latach 50-tych ubiegłego stulecia wyprodukował w Anglii sztywną rynnę PCV. Pionierski pomysł sztywnej rynny Marley nieprzerwanie rozwija do dziś, systematycznie doskonaląc technologię.

Rynny Marley spełniają normy PN EN 607, 12200, 1462 i produkowane są zgodnie z systemami zarządzania środowiskowego EN ISO 14001 i zarządzania jakości EN ISO 9001.Rynny Marley poprzez 50 lat swojej historii zyskały uznanie zarówno użytkowników jak i fachowców. świadczy o tym ich niezwykła popularność na najbardziej wymagającym w Europie rynku niemieckim oraz liczne nagrody branżowe.

Baner

Każdy z nas marzy o ciepłym i suchym domu. W realizacji tego marzenia pomoże Ci system rynien dachowych Marley. System zadba o perfekcyjne odwodnienie dachu, a także zapewni ścianom i fundamentom Twojego domu niezawodną ochronę przed nawet najbardziej intensywnymi opadami deszczu.


Dlaczego warto wybrać system rynien dachowych Marley?ELEMENTY MONTAŻOWE


Uchwyt rynny RG 75 - regulowany

Służy do montażu na desce czołowej lub krokwiach dachowych. Uchwyt możesz regulować w zakresie do 25° – np. w przypadku deski czołowej ustawionej prostopadle do spadku dachu domu z drewnianych bali lub altan ogrodowych. Na pionowej desce czołowej możliwy jest także montaż bez podstawki.


Kątownik regulowany

Służy do montażu plastikowych uchwytów rynnowych RG 100 iRG 125 na deskach czołowych prostopadłych do spadku dachu, w domach z drewnianych bali lub altanach ogrodowych.


Haki rynnowe z zawiasem - regulowane

Dzięki zawiasowi nie jest potrzebne odginanie. Spadek i wygięcie rynny dachowej możesz łatwo ustawiać na haku rynnowym. Pasuje do rynien dachowych RG 100 i RG 125.


Haki rynnowe

Popularne haki rynnowe ocynkowane lub w kolorze rynny dachowej. Możesz je stosować do rynien dachowych RG 75, 100, 125, 150 i rynien Simplex. Haki rynnowe należy poodginać i zamontować.
Zobacz dostępne kolory