Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


carus

RYNNY LINDAB

Lindab Rainline

RYNNY LINDAB Rainline to stalowy system odprowadzania wody z dachu, a o jego najwyższej jakości świadczą: trwałość, łatwość dopasowania i szybkość montażu.

System rynnowy LINDAB Rainline jest owocem wieloletniej współpracy firmy Lindab z dekarzami. Jej efektem jest produkcja nowych elementów systemu, ulepszenie tych już istniejących oraz dostosowanie gamy kolorystycznej do aktualnych potrzeb i trendów na rynku.

Rainline to system kompletny, na który składają się półokrągłe rynny i rury spustowe dostępne w czterech średnicach, kilkadziesiąt różnych elementów a wszystko to dostępne w palecie 8 kolorów. Dzięki temu można zaprojektować odwodnienie dla każdego budynku, niezależnie od jego kształtu, wymiarów, kolorystyki dachu czy elewacji.

Baner

Kolejną zaletą systemu Rainline jest jego prosty i szybki montaż. Do instalacji odwodnienia potrzebna jest jedynie piłka do metalu, śrubokręt, młotek oraz metrówka. Rynny oraz narożniki łączone są ze sobą za pomocą specjalnych klamer a więc nie wymagają uciążliwego klejenia czy lutowania.

System Lindab Rainline wyprodukowany jest ze stali powlekanej obustronnie HBP Powłoka HBP to nowoczesne połączenie grubszych warstw oraz wysokowytrzymałych ziaren polimerowych, które gwarantują wysoką odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Powłoka nie zawiera PVC. System dostępny jest w 10 kolorach.


ZALETY


Wysoką jakość i niezawodność systemu potwierdzamy 30-letnią pisemną gwarancją.


DOSTĘPNE AKCESORIA


Denko

Kolanko

Końcówka odpływu

Czyszczak

Haki

Hak doczołowy

Rynna

Narożnik

Denko

Kolanko

Końcówka odpływu

Czyszczak

Haki

Hak doczołowy

Rynna

Narożnik


DOSTĘPNE KOLORY


BIAŁY

CZARNY

ANTRACYT

SREBRNY

GRAFITOWY

BRĄZOWY

CEGLASTY

CZERWONY

MIEDZIANY

ZIELONY

BIAŁY

CZARNY

ANTRACYT

SREBRNY

GRAFITOWY

BRĄZOWY

CEGLASTY

CZERWONY

MIEDZIANY

ZIELONY