Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


baner

Uchylno-obrotowe preSelect Fakro


Okno dachowe nowej generacji posiadające dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła; uchylną oraz obrotową. Oddzielone od siebie funkcje otwierania zapewniają stabilność oraz zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Funkcja uchylna w zakresie od 0 - 35° umożliwia łatwe podejście do krawędzi otwartego okna, co zwiększa przestrzeń użytkową pomieszczenia oraz zapewnia nieograniczony widok na zewnątrz. Funkcja obrotowa do 180° stosowana jest do mycia zewnętrznej szyby czy zakładania markizy.


Preselect1

Nowatorski system okuć gwarantuje realizacje tylko jednego sposobu otwierania oraz pełną stabilność skrzydła, zarówno funkcji uchylnej jak i obrotowej. Zmianę sposobu otwierania umożliwia przełącznik preSelect umieszczony w połowie wysokości ościeżnicy. Dostępny po otwarciu skrzydła. Wygodna obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Klamka Elegant posiada dwa stopnie mikrouchylenia. Łatwy sposób mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°.


Preselect2

Standardowo dostępne z energooszczędnym pakietem szybowym U3. Podwyższona odporność na włamanie - system topSafe. Bogata oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego.


Preselect3
Klasa okna LUX
Współczynnik Uw 0,97 W/m²K
Współczynnik Ug 0,5 W/m²K
Współczynnik Rw 33 dB
Zestaw szybowy 4HT-10-4H-10-4HT
Zestaw szybowy wypełniony gazem krypton
Szyba zewnętrzna hartowana +
Typ nawiewnika automatyczny V40P
wydajność nawiewnika do 49m³/h
lakierowanie drewna dwukrotne
uszczelki cztery
mikrouchylanie okna +
klamka Elegant

Produkt wykonany w technologii thermoPro w systemie topSafe.

Produkt superTrio. W zestawie z kołnierzem uszczelniającym Thermo i markizą - 3 kolory oblachowania do wyboru bez dopłat.