Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


1

BLACHODACHÓWKA LINDAB


Blachy dachowe Lindab to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju dachu. W dzisiejszych czasach wysoka jakość i wygląd pokrycia dachowego w rozsądnej cenie to najbardziej cenione cechy produktu. Blachy dachówkowe Lindab to przede wszystkich unikatowe cięcie po fali, dzięki któremu pokrycie dachowe doskonale imituje tradycyjne, ceramiczne. W ofercie Lindab dostępne są trzy wysokości przetłoczenia profilu: dwa niskie LPAL I LPAN ( 40 i 45 mm) oraz tzw wysoki profil LPAH ( 60mm). Falisty kształt dolnej i górnej krawędzi nadaje dachom niepowtarzalny styl.

Niezwykłą zaletą blachy jako pokrycia dachu jest jej lekkość. Dzięki czemu nadaje się ona zarówno na nowo budowane jak i remontowane budynki, bez konieczności wznoszenia specjalnie wzmocnionej więźby dachowej. Takie rozwiązanie, jak również fabryczne cięcie arkuszy na wymiar sprawia, że koszty montażu i jego czas są znacznie obniżone.

Na blachy Topline udzielana jest pisemna gwarancja: 15 lat na blachy w powłoce Classic i 30 lat na blachy w powłoce Elite.

local_offer Zobacz cennik Blachodachówki
Baner

Dostępne systemyUnikalny kształt
Lindab Riviera to blachodachówka, która jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych jak i większych obiektów. Symetryczna fala o wysokości 44 mm jest doskonale widoczna nawet z dużej odległości i podkreśla stylowy kształt panelu. System umożliwia zastosowanie wkrętów ukrytych dzięki czemu mocowanie dachu do więźby jest całkowicie niewidoczne.

Najwyższa jakość materiałów
Stalowy rdzeń wykonany ze szwedzkiej stali o grubości 0,5 mm pokryty jest warstwą ocynku min. 275 g/m². Oznacza to, że produkt jest chroniony nawet przed najtrudniejszymi warunkami atmosferycznymi. Lindab Riviera jest dostępna w powłokach Elite i Elite mat, objętych 50-letnią gwarancją producenta.

Prosty montaż
Modułowość paneli znacznie ułatwia obliczenia, a symetryczny kształt przyspiesza montaż skomplikowanych, wielospadowych dachów oraz znacznie minimalizuje straty materiału. Moduły mają jedną z największych dostępnych na rynku długości wynoszącą aż 440 mm. Pozwala to obniżyć koszt i masę więźby pod system Lindab Riviera i znacznie zmniejszyć zapotrzebowanie na łaty.

Wygodny transport
Pomimo złożonego kształtu, przemyślany projekt blachodachówki Lindab Riviera umożliwia wyjątkowo efektywny transport. Na jednej palecie mieści się aż 210 sztuk, co wystarcza do pokrycia dachu o powierzchni 186,90 m². Znacznie ogranicza to koszty przechowywania i transportu na plac budowy.


Grubość rdzenia stalowego 0.50 mm
Długość całkowita 932 mm
Długość krycia 880 mm
Długość modułu 440 mm
Szerokość całkowita 1126 mm
Szerokość krycia 1006 mm
Wysokość profilu 44 mm
Przetłoczenie 27 mm
Min. kąt nachylenia dachu 15°
Powierzchnia efektywna panelu 0,885 m²
Powłoki Elite, Elite mat
Dostępne kolory brązowy, czarny, grafitowy, ceglasty