Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


1

Drzwi wejściowe


Drzwi wejściowe FAKRO z serii INNOVIEW LINE powstały z połączenia wyselekcjonowanego drewna oraz okładziny aluminiowej. 

Naturalny materiał jakim jest drewno idealnie spełnia swoje właściwości zapewniając wysoką termoizolacyjność, odpowiednią trwałość oraz naturalne piękno drewna od wewnątrz. Aluminiowa okładzina zastosowana na zewnątrz izoluje drewno od niekorzystnych warunków atmosferycznych zapewniając trwałość i niezmiennie wysoką estetykę drzwi wejściowych przez wiele lat.

TERMOIZOLACJA

W drzwiach INNOVIEW LINE zastosowano niski próg termiczny, z przekładką termiczną, kompatybilny z termiczną osłoną podproża gwarantując termoizolację na najwyższym poziomie. Istnieje możliwość zastosowania w drzwiach pakietów dwu i trzyszybowych z ciepłą ramką TGI oraz ze szkłem antywłamaniowym P4.


Energooszczędność drzwi, ze skrzydłem o grubości 100 mm, na poziomie Ud=0,68 W/m2 K daje oszczędność w ogrzewaniu. Drzwi mogą być montowane w budynkach energooszczędnych spełniających standard energetyczny NF40.

Stolarka pionowa INNOVIEW

Stolarka pionowa INNOVIEW

BEZPIECZEŃSTWO W STANDARDZIE

Drzwi wejściowe FAKRO z serii INNOVIEW LINE posiadają w standardzie 3-punktowy zamek listwowy - który zabezpiecza drzwi w trzech punktach, przez co poczucie bezpieczeństwa we własnym domu jest zagwarantowane. W drzwiach zastosowano także antywłamaniowy zamek trzypunktowy i antywłamaniowy „wręg francuski”.

KOMFORT OBSŁUGI

Regulowane w trzech płaszczyznach zawiasy kieszeniowe SIMONSWERK zastosowane w drzwiach wejściowych FAKRO z serii INNOVIEW LINE zapewniają niezwykłą lekkość, płynność oraz łatwość otwarcia skrzydła. Zawiasy są trwałe i posiadają zwiększoną odporność na wypaczanie w trakcie długotrwałego użytkowania.

NOWOCZESNE WZORNICTWO I KOLORY ŚWIATA

Wiele różnych wzorów i kolorów okładzin aluminiowych daje możliwość indywidualnego wyboru drzwi idealnie dopasowanych do pozostałej części stolarki otworowej, bramy garażowej czy okien z serii INNOVIEW, podkreślając wyjątkowość Twojego budynku. Drzwi dostępne są w kolorach z palety RAL co daje wielkie możliwości w trakcie wyboru indywidualnych barw.

PRZYJEMNA CISZA W DOMU

Konstrukcja drzwi zapewnia wysoką dźwiękoszczelność. Drzwi o współczynniku Rw=34dB skutecznie chronią przed hałasem z zewnątrz.

Stolarka pionowa INNOVIEW

Stolarka pionowa INNOVIEW

TRWAŁOŚĆ

Starannie wyselekcjonowane drewno, klejone warstwowo (sosna, dąb na sośnie, dąb) tworzą sztywną i stabilną konstrukcję ościeżnicy oraz skrzydła drzwi. Skrzydło o grubości 82/100 mm zapewnia odpowiednią trwałość. W drzwiach zastosowano podwójny lub potrójny system uszczelnienia. Drewno z zewnątrz osłonięte jest aluminiową okładziną o nowoczesnym designie, która chroni drzwi wejściowe przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi przez długi okres użytkowania.

INDYWIDUALNY SYSTEM ZAMYKANIA

Drzwi wejściowe mogą zostać wyposażone w czytnik linii papilarnych. To innowacyjny i wygodny system zabezpieczenia, który świetnie sprawdzi się w każdym domu. Takie rozwiązanie nie wymaga używania kluczy, dzięki czemu można uniknąć sytuacji, w której klucze się zgubią lub zostaną skradzione. Czytnik chroni również przed wtargnięciem osób niepowołanych do domu.

ELEMENT FAKRO SMARTHOME

Po wyposażeniu drzwi w specjalną klamkę pracującą w systemie Z-Wave, drzwi wejściowe stają się integralnym elementem inteligentnego domu FAKRO smartHome. Wykorzystując odpowiednią aplikację, możemy zamykać lub otwierać zamek w drzwiach za pomocą smartfona.

Stolarka pionowa INNOVIEW
import_contacts Zobacz folder drzwi wejściowych


Modele drzwi wejściowych

MODEL 01

MODEL 02

MODEL 03

MODEL 04

MODEL 05

MODEL 06

MODEL 07

MODEL 08

MODEL 09

MODEL 10

MODEL 11

MODEL 12

MODEL 13

MODEL 14

MODEL 15

MODEL 16