Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


1

Bramy garażowe


Segmentowe bramy garażowe z serii INNOVIEW LINE zostały zaprojektowane i zbudowane „od nowa”. Z najwyższej jakości materiałów stworzona została unikatowa konstrukcja, która swoją funkcjonalnością i innowacyjnością przełamuje dotychczasowe standardy. Unikatowe rozwiązania potwierdzają wyjątkowość produktu, który wszystkim użytkownikom gwarantuje najwyższą jakość i estetykę wykonania, bardzo dobrą termoizolacyjność, bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe oraz komfort obsługi. 

Bramy garażowe FAKRO z serii INNOVIEW LINE dostępne są w dwóch wersjach:


STYLE to podstawowa wersja bramy spełniająca wszystkie wymogi komfortu użytkowania, bezpieczeństwa, termoizolacji i estetyki.

BEZPIECZEŃSTWO

 • bezpieczny panel
 • osłony rolek
 • zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyn
 • automatyka z czujnikami przeciążeniowymi oraz możliwością zamontowania fotokomórek

TERMOIZOLACJA

 • panel 40 mm
 • uszczelki na całym obwodzie bramy

ESTETYKA

 • wybrane kolory płaszcza dopasowane do wzornictwa INNOVIEW LINE
 • osprzęt w kolorze ocynku

KOMFORT UŻYTKOWANIA

 • blenda nadproża
 • rozpórka tylna
 • rolki podwójne
 • ciche zawiasy na rolki

SPRAWNY MONTAŻ

 • prosty i szybki montaż
 • wybrane elementy zmontowane fabrycznie
 • wkręty torx

ENERGOOSZCZĘDNE I TRWAŁE

Zastosowanie w panelach o grubości 40 mm pianki poliuretanowej gwarantuje bardzo dobrą ochronę garażu zarówno przed wysokimi jak i niskimi temperaturami panującymi na zewnątrz. Współczynnik przenikania ciepła dla tych paneli wynosi U=0,53 W/m2K.


Panele zastosowane w bramach garażowych INNOVIEW LINE posiadają wysoką sztywność i dużą wytrzymałość. Spełniają swoje funkcje nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Mogą być stosowane w temperaturze od -90°C do +80°C.

Stolarka pionowa INNOVIEW

Stolarka pionowa INNOVIEW

AUTOMATYCZNIE STEROWANE

Możliwość zastosowania automatyki sprawia, że obsługa bramy nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych staje się wręcz przyjemna.

Otwieranie bramy pilotem bez konieczności wychodzenia z samochodu podczas ulewnego deszczu czy też zimą, zostanie docenione przez każdego kierowcę. Również bramy segmentowe otwierane ręczne, w których ciężar płaszcza precyzyjnie równoważy dobrany system sprężyn, charakteryzują się lekkością obsługi bez konieczności użycia dużej siły.

Zastosowane sprężyny powodują, że operowanie bramą jest o wiele lżejsze i zdecydowanie bardziej płynne niż w przypadku np. bram uchylnych czy też roletowych.

STOSOWANE W FAKRO SMARTHOME

Dom Inteligentny, w którym produkty FAKRO: okna dachowe, rolety wewnętrzne czy zewnętrzne, markizy, bramy garażowe, okna pionowe czy drzwi wejściowe wyposażone w moduł Z-Wave mogą być sterowane zdalnie. Wystarczy zainstalować odpowiednią bramkę internetową wyposażoną w interfejs Z-Wave, np. bramkę FIBARO, aby za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji łatwo kontrolować inteligentne produkty FAKRO zarówno z domu jak i z każdego miejsca na świecie. Do systemu FAKRO smartHome mogą być podłączone także inne urządzenia wyposażone w moduł Z-Wave, jak np. oświetlenie, ogrzewanie czy różnego rodzaju czujniki: deszczu, wiatru, dymu, smogu czy tlenku węgla.

Stolarka pionowa INNOVIEW

Stolarka pionowa INNOVIEW

BEZPIECZNE DLA UŻYTKOWNIKÓW

Zastosowanie wielu systemów bezpieczeństwa w postaci zabezpieczenia przed pęknięciem sprężyn, linek (w wybranych modelach), użycie fotokomórek, czujników przeciążeniowych w automatach itp. powoduje, że każdą bramą segmentową operować może dorosła osoba nie naruszając zasad bezpieczeństwa. Nawet przypadkowe wtargnięcie dziecka w strefę pracy bramy nie spowoduje zagrożenia - brama zatrzyma się lub cofnie do pozycji otwartej.

CHRONIĄ PRZED WŁAMANIEM

Bramy segmentowe FAKRO z serii INNOVIEW LINE posiadają kilka systemów podnoszących bezpieczeństwo.

Automaty stosowane w bramach segmentowych INNOVIEW LINE spełniają wymagania wszystkich norm prawnych oraz łączą w sobie dwa zabezpieczenia:

 • przekładnia mechaniczna, która uniemożliwia otwarcie bramy z zewnątrz przez osoby trzecie,
 • elektroniczny system uniemożliwiający otwarcie bramy z zewnątrz przy użyciu siły.

W momencie wykrycia siłowej próby otwarcia bramy automat dopycha ją mocniej do podłoża.

Stolarka pionowa INNOVIEW

Stolarka pionowa INNOVIEW

ESTETYCZNE I KOMFORTOWE

Szeroka oferta modeli bram od klasycznych po nowoczesne, kolorów, dodatków i automatyki umożliwia indywidualny dobór rozwiązania. Bramy segmentowe jako jedyne na rynku można w sposób idealny dopasować do fasady budynku, a tym samym do całego projektu wymarzonego domu.

DOSTĘPNE W WIELU ROZMIARACH

Bramy garażowe z serii INNOVIEW LINE oferowane są w wielu standardowych wielkościach. 15 rozmiarów w zakresie szerokości od 2400 mm do 6000 mm oraz 7 wysokości bram od 2000 mm do 3000 mm pozwolą na zastosowanie bram w wielu garażach jedno- jak i dwustanowiskowych. Na zamówienie dostępne są również nietypowe wymiary bram.

import_contacts Zobacz folder bram garażowych