Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.plDACHÓWKA CERAMICZNA CREATON


Dachówki ceramiczne CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi.


NATURALNE SKŁADNIKI

Dachówki ceramiczne Creaton tworzone są tylko z naturalnych składniki bez dodatku szkodliwych substancji.

NAJLEPSZE ZŁOŻA

Glina do wyrobu dachówek pochodzi z najlepszych złóż zlokalizowanych w całej Europie.

BEZDOTYKOWY WYPAŁ

Technologia bezdotykowego wypału gwarantuje najwyższą możliwą jakość.

PRECYZYJNY MONTAŻ

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym oraz wiedzy przekazywanej dekarzom w Akademii CREATON.


POWIERZCHNIE IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOICH OCZEKIWAŃ


Dachówki ceramiczne marki CREATON dostępne są w wersji z powierzchnią naturalną lub uszlachetniane najwyższej jakości powłokami angobowanymi NUANCE lub glazurowanymi FINESSE i NOBLESSE. Wyjątkowo gruba warstwa angoby lub glazury optymalnie chroni dachówkę, nadając jej jednocześnie intensywną barwę.


POWIERZCHNIA NATURALNA

Znakomite surowce i nowe technologie warunkują uzyskanie wyjątkowo gładkiej powierzchni dachówki, którą gwarantuje pojedyncze wypalanie i najwyższej jakości naturalny surowiec. Każda dachówka z powierzchnią naturalną jest unikalna. Cechują ją nieznaczne wahania kolorystyczne w odcieniu czerwieni charakterystycznej dla naturalnej gliny. Dachówki karpiówki z powierzchnią naturalną mogą posiadać wykończenie gładkie, chropowate, szczotkowane lub płomieniowane.

POWIERZCHNIA ANGOBOWANA

Kolekcja dachówek glazurowanych „FINESSE“ i "NOBLESSE"umożliwia uzyskanie efektu podobnego do porcelany. Powierzchnia glazurowana sprawia, że na bardzo gładkiej powierzchni dachówki nie osadzaję się cząsteczki brudu, mchy i porosty. Stanowi innowację, która zachwyca i na trwałe upiększa krajobraz dachów. Glazura dachówek działająca jak ochronny pancerz stanowi tajemnicę długowieczności oraz odporności na działanie ujemnych czynników środowiska.

POWIERZCHNIA GLAZUROWANA

Znakomite surowce i nowe technologie warunkują uzyskanie wyjątkowo gładkiej powierzchni dachówki, którą gwarantuje pojedyncze wypalanie i najwyższej jakości naturalny surowiec. Każda dachówka z powierzchnią naturalną jest unikalna. Cechują ją nieznaczne wahania kolorystyczne w odcieniu czerwieni charakterystycznej dla naturalnej gliny. Dachówki karpiówki z powierzchnią naturalną mogą posiadać wykończenie gładkie, chropowate, szczotkowane lub płomieniowane.

NA CO NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC DACHÓWKĘ CERAMICZNĄ


Dachówki ceramiczne są wytrzymałe, energooszczędne, bezpieczne dla zdrowia i jednocześnie eleganckie. Z pewnością dlatego są najczęściej wybieranym przez inwestorów materiałem na pokrycia dachowe.

Aby jednak z oferty rynkowej wybrać modele najwyższej jakości o doskonałych parametrach i wyglądzie, musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów.

Do wyboru mamy więc dachówki w różnych kształtach, rozmiarach, kolorystyce i wykończeniu powłoki.

W kolekcjach CREATON znajdziemy wiele atrakcyjnych modeli dachówek ceramicznych, które z łatwością dopasujemy do dachów budynków utrzymanych w różnych stylach architektonicznych.


AKCESORIA DO DACHÓWEK CERAMICZNYCH


Ktoś, kto decyduje się na dach premium przy użyciu dachówek ceramicznych CREATON, kładzie nacisk na estetykę, trwałość i techniczną perfekcję. Aby w pełni skorzystać z tych właściwości, właściciele budynków powinni również bezkompromisowo polegać na najwyższej jakości produktów CREATON w odniesieniu do elementów wyposażenia należących do dachu.

Oryginalne akcesoria są gwarantem harmonijnej estetyki całego dachu i wymagają przemyślanego rozwiązania. Jakościowo nieodpowiednie akcesoria mogą spowodować przenikanie wody lub mogą zagrozić kontrolowanej wentylacji, która jest niezwykle ważna dla zachowania integralności dachu. Oryginalne akcesoria CREATON są produkowane z taką samą perfekcją jak podstawowe elementy dachu. W ten sposób dach staje się systemem, który działa niezawodnie i gwarantuje dziesięciolecia komfortu życia. Optymalna ochrona przed wilgocią i mrozem, a także niezawodna paroprzepuszczalność to cechy wyróżniające pełnoceramiczne akcesoria CREATON.

KORZYŚCI Z CERAMICZNYCH AKCESORIÓW CREATON:


KONSERWACJA ZABYTKÓW - TCHNIJ NOWE ŻYCIE W STARE PIĘKNO


Każdy, kto chce zachować wyjątkowe piękno historycznych form dachu, potrzebuje partnera wyczulonego na tradycję i jej znaczenie, nie wspominając o portfolio produktów, które zapewniają miejsce na specjalne rozwiązania i wierną rekonstrukcję.

CREATON oferuje najszerszy na świecie asortyment dachówek karpiówek, będący w stanie zaspokoić wszelkie indywidualne gusta i wymagania, dający możliwość tworzenia zindywidualizowanych rozwiązań.

Wiele historycznych budynków w Polsce jak i Europie zostało poddanych renowacji w oparciu o naszą bogatą ofertę różnych modeli dachówek ceramicznych, kolorów jak i wysokiej jakości powierzchni (naturalnej, angobowanej czy glazurowanej) - które potrafią tchnąć nowe życie w stare piękno.