Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


vena_1

BRAAS DACHÓWKA CERAMICZNA


Dachówki ceramiczne Braas produkowane są z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków - dachówki ceramiczne zalicza się do najstarszych pokryć dachowych - po dziś dzień stanowią synonim piękna, naturalności i bezpieczeństwa. Dachówki ceramiczne Braas powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Dachówki te dodają dachom klasycznego uroku i ciepła. Zachwycają mnogością barw, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter - zgodnie z własnym smakiem i pomysłem. Dachówki ceramiczne Braas to szeroka oferta kolorystyczna: oprócz klasycznych kolorów, takich jak ceglany czy miedziany, znaleźć można bardziej niestandardowe barwy: bukową, sosnową, łupkową, tekową (ten kolor znajduje się tylko w ofercie Braas) czy czarny kryształ. Proponowane dachówki to również bogactwo kształtów oraz różnorodność w zakresie wykończenia: dachówki naturalne, angoby, glazury oraz glazury topline.

Braas proponuje zarówno wysokiej jakości dachówki, jak i kompleksowe systemy dachowe obejmujące szereg dachówek kształtowych pasujących do wszystkich typów dachówek podstawowych oraz szeroki wybór akcesoriów dachowych. Dzięki oferowanym dachówkom kształtowym można estetycznie i szybko wykończyć zarówno krawędzie dachu, jak i załamania połaci, grzbiety czy kalenice.

Na dachówki ceramiczne Braas udziela 30 lat gwarancji.
Baner

OFERTA PRODUKTOWA
RUBIN 9V

Rubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie Braas. Duży format w połączeniu z możliwością przesuwu do 30 mm daje dachówkę uniwersalną, którą można stosować nie tylko na dużych i prostych dachach.


Rubin 9V angoba ceglany
Rubin 9V angoba miedziany

Rubin 9V angoba brązowy

Rubin 9V angoba

Rubin 9V glazura

Rubin 9V glazura czarny błyszczący

Dane techniczne
Wymiary 313 x 472 mm
Długość krycia (łatowanie) LA 370 - 400 mm
Średnia szerokość krycia 267 mm
Zapotrzebowanie na 1 m2 od 9,4 do 10,1 szt./m2
Waga 1 sztuki ok. 4,0 kg
Najniższe zalecane pochylenie połaci dachowej 16°