Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


carus

BLACHODACHÓWKA RUUKKI


Ruukki oferuje produkty i usługi budowlane dla osób budujących domy jednorodzinne. Bogata oferta modeli i kolorów pokryć dachowych Ruukki doskonale pasuje do wymarzonych domów wielu rodzin. Wysokiej jakości dachy są łatwe w utrzymaniu i niezmiernie trwałe. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu montujemy dachy zarówno na nowych, jak i starych budynkach poddawanych renowacjom.

Nasza oferta obejmuje konstrukcje wsporcze, materiały dachowe i kompletny zakres akcesoriów. Istnieje możliwość zamówienia całego pakietu dachowego łącznie z montażem lub tylko wybranych potrzebnych części. Wybór i wykonanie dachu, dzięki naszej bogatej ofercie, nie może już być łatwiejsze.

Baner
Cennik pokryć dachowych

OFERTA PRODUKTOWARuukki® Hyygge to innowacyjny produkt dachowy, który dzięki prostej i eleganckiej formie doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne.

Produkt występuje w dwóch wariantach: z przetłoczeniami i bez przetłoczeń, co pozwala uzyskać trzy różne wzory pokrycia dachowego. Specjalnie zaprojektowany system oryginalnych obróbek blacharskich zapewnia estetyczny wygląd dachu i gwarantuje jego poprawne funkcjonowanie. Produkty bezpieczeństwa dachowego oraz produkty do wentylacji uzupełniają ofertę kompletnego dachu Ruukki® Hyygge.


Układ liniowy, panel z przetłoczeniami
Układ w cegiełkę, panel bez przetłoczeń

Układ w cegiełkę, panel z przetłoczeniami


RUUKKI HYGE Z PRZETŁOCZENIAMI

RUUKKI HYGE BEZ PRZETŁOCZEŃ

WYSOKA JAKOŚĆ

Do produkcji Ruukki® Hyygge wykorzystuje się najwyższej jakości skandynawską stal, pochodzącą ze szwedzkiego koncernu SSAB. Blacha o grubości 0,6 mm powlekana jest nowoczesną powłoką GreenCoat Purex. Lekko matowa powłoka jest bardzo odporna na zarysowania oraz wpływ promieniowania słonecznego. Ruukki® Hyygge dostępne jest w klasie jakości Ruukki 40, co między innymi oznacza, że produkt posiada 40 lat gwarancji technicznej oraz 15 lat gwarancji estetycznej.


GŁADKA FAKTURA

Ruukki® Hyygge wpisuje się w najnowsze trendy architektury. Innowacyjne rozwiązanie zamków poprzecznych i wzdłużnych pozwala na ukrycie łączników (wkrętów), co dodatkowo podkreśla prostą formę pokrycia i poprawia estetykę.

3 WZORY

Pokrycie dachowe Ruukki® Hyygge można ułożyć na dachu na 3 sposoby, dopasowując układ paneli do własnego gustu. Do wyboru jest układ na cegiełkę lub liniowy dla paneli z przetłoczeniem i układ na cegiełkę dla paneli bez przetłoczeń.

3 KOLORY

Ruukki® Hyygge występuje w 3 najpopularniejszych kolorach, które świetnie wpisują się w nowoczesne budownictwo – antracytowym, grafitowym i czarnym.
Nazwa produktu Ruukki Hyygge
Klasa jakości Klasa jakości Ruukki 40 oznacza 40 lat gwarancji technicznej oraz 15 lat gwarancji estetycznej.
Wysokość modułu 26 mm
Szerokość modułu 14 mm
Szerokość efektywna 1178 mm
Szerokość całkowita 1200 mm
Długość efektywna 290 mm
Długość całkowita 343 mm
Waga 1 szt. 0,6 mm / 2,35 kg
Jednostka sprzedaży m2
Powierzchnia efektywna arkusza 0,34 m2
Minimalny spadek dachu 14°
Inne informacje techniczne Powłoka: GreenCoat Purex