Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl


1

BLACHY TRAPEZOWE RUUKKI


Ruukki oferuje bogaty wybór blach trapezowych niskich odpowiednich do zastosowań ściennych i dachowych, cechujących się wysoką jakością, trwałością i różnorodnością kształtów. Blachy te stosowane są głównie jako konstrukcje zewnętrzne.

Dzięki użyciu blach trapezowych niskich Ruukki możliwe jest uzyskanie elewacji o spokojnym i wyraźnym wyglądzie. Blacha Trapezowa RUUKKI stanowi oparte na prostych liniach rozwiązanie dla różnorodnych potrzeb dachowych, od współczesnych domów jednorodzinnych po renowacje budynków wiejskich.

Profil T20 cechuje estetyczny i przyjemny wygląd oraz łatwość montażu. Można go układać nie tylko na nowych konstrukcjach, ale na istniejących już krokwiach w przypadku remontów dachów. Ze względu na liniową i sztywn formę arkuszy, blachę trapezową RUUKKI cechuje estetyczny i przyjemny wygląd oraz łatwość montażu.


DOSTĘPNE PROFILEGDY WYGLĄD I CENA MA ZNACZENIE

Profil T20 stanowi oparte na prostych liniach rozwiązanie dla różnorodnych potrzeb dachowych, od współczesnych domów jednorodzinnych po renowacje budynków wiejskich.

Ze względu na liniową i sztywną formę arkuszy, Profil T20 cechuje estetyczny i przyjemny wygląd oraz łatwość montażu. Można go układać nie tylko na nowych konstrukcjach, ale na istniejących już krokwiach w przypadku remontów dachów.

Blacha trapezowa T20, dostępna jest w klasie jakości Ruukki 50 Plus, Ruukki 40 oraz Ruukki 30. Dla powłoki poliestrowej w klasie jakości Ruukki 30 dostępne są dwa dodatkowe kolory - biały i srebrny.

1

INFORMACJE TECHNICZNE
Nazwa produktu Ruukki Profil T20
Kod produktu T20-29W-1095
Klasa jakości Klasa jakości Ruukki 50 Plus oznacza 50 lat gwarancji technicznej oraz 25 lat gwarancji estetycznej. Klasa jakości Ruukki 40 oznacza 40 lat gwarancji technicznej oraz 15 lat gwarancji estetycznej. Klasa jakości Ruukki 30 oznacza 30 lat gwarancji technicznej oraz 10 lat gwarancji estetycznej.
Wysokość modułu 17 mm
Szerokość półki 28,5 mm
Szerokość efektywna 1095 mm
Szerokość całkowita 1129 mm
Długość maksymalna 12000 mm
Długość minimalna 600 mm
Jednostka sprzedaży m2
Minimalny spadek dachu
1
format_color_fill Zobacz dostępne kolory