Gdynia ul. Wielkopolska 305 tel. +48 602 216 960

email:  venadach@venadach.com.pl

Baner

Upał pod kontrolą


Kiedy na zewnątrz zaczyna się upał, a Ty marzysz o zacienionym pomieszczeniu w swoim domu – zastosuj markizę, która skutecznie cię przed nim ochroni. Inwestując w markizę zyskujesz skuteczną ochronę przed nagrzewaniem pomieszczeń oraz zwrot części kosztów poniesionych na jej zakup.

Markizy montowane na oknach dachowych lub fasadowych w znacznym stopniu podnoszą komfort przebywania w budynku podczas upalnych dni. Markizy absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, chroniąc w ten sposób przed nagrzewaniem wnętrza. W praktyce powoduje to spadek temperatury wewnętrznej nawet o 10°C.

Zarejestruj się !

DOSTĘPNE SYSTEMY:Zasady promocji


1. Zarejestruj się do promocji podając swój adres mailowy, na który otrzymasz link do elektronicznego zgłoszenia promocyjnego.

2. W terminie od 10 czerwca do 30 września 2019 r. kup niżej wymienione produkty promocyjne i zyskaj zwrot części poniesionych kosztów na Twoje konto. Zwrot zostanie przyznany za zakup co najmniej 2-óch, a maksimum 6-ciu dowolnych produktów promocyjnych wg poniższej zasady:

3. Do dnia 31 października 2019 r. dokonaj elektronicznego zgłoszenia promocyjnego. Wypełnij i wyślij formularz do którego dołączysz skan dowodu zakupu.

4. Promocyjny zwrot otrzymasz w terminie do 20 dni roboczych po pozytywnej weryfikacji przesłanego zgłoszenia promocyjnego.

Regulamin promocji