Drutex_logo
OKNA PCV

Drutex S.A

Dlaczego Drutex
DRUTEX S.A. jest wiodącym producentem okien w Europie z potencjałem produkcyjnym pozwalającym na wytwarzanie do 7000 okien dziennie. W swojej ofercie, poza stolarką z PVC, posiada również okna, drzwi z drewna i aluminium oraz fasady z aluminium, ogrody zimowe, drzwi przeciwpożarowe oraz rolety.

Globalny zasięg działania
DRUTEX posiada sieć składającą się z ponad 4000 partnerów handlowych na całym świecie. Poza Europą sprzedaje swoje produkty np. w USA, Meksyku, Australii czy na Bliskim Wschodzie. Eksport stanowi dziś ponad 70%. Produkty DRUTEX posiadają liczne certyfikaty, atesty i dopuszczenia techniczne przyznawane przez renomowane instytucje certyfikujące na całym świecie.

Niezależność w zakresie produkcji
DRUTEX produkuje okna od A do Z. Posiada własny dział badań i rozwoju, biuro konstrukcyjne oraz laboratorium badawcze. Samodzielnie produkuje najwyższej jakości profile okienno-drzwiowe klasy A (wyłącznie z materiału pierwotnego) oraz szyby zespolone. Poza stolarką PVC w swojej ofercie posiada także rolety, okna i drzwi z drewna, aluminium, fasady, ogrody zimowe.

- Prezentacja firmy DRUTEX S.A.

Okna PCV